Můj Příběh?!

5. září 2011 v 0:10 | Misor-ry |  Téma týdne
Můj a jen můj příběh?
Sama jsem hrozná. I když dokážu prý i rozveselit, ale to jen v případě, když ze sebe dělám úplného debílka. Což mi přopomíná, že zítra je škola. Teda vlastně už skoro dneska. Škoda, že nemám talent na psaní. Snad mi to po nějakém čase půjde. I když já jsem nikdy nic nedotáhla do konce, což je chyba. Když jsem byla malá má matka mě dala do učení houslí. Učitel mi řekl, že mám prý perfektní hudební sluch. Hrála jsem výborně. Asi po třech letech jsem skončila. Nebavila mě ta pitomá nauka, kde jsme se učili notičky a sračičky.. Nikdo do teď nechápe jak jsem mohla umět hrát, když jsem neuměla jedinu notu. Sama nevím, ale jednoduše jsme zopakovala to, co mi předehráli. Potom jsem chodila i na sbor. Zpívat jsem uměla, to se musím pochválit. Dokonce mě pak strčili na sólový zpěv. Nuda. Všechno mě přestalo bavit a teď je ze mě.. nic. Jen hloupá holka co si doma hraje na kytaru a její jediné vystoupení bude ve škole při akademii. (Budu hrát Hvězdáře od UDG a Kurtizánu)

Škola a já? Hrůza a děs! Teď kdo je ta hrůza a kdo děs.
Dostala jsem se do studijní třídy, kam vůbec nepatřím! Sami to vidíte na chybách v článcích.
Studijní třída je něco jako gympl. Jenom na nás nejdou tak hhrhhrr a máme to o něco lehčí. V první třídě jsem byla nejlepší ze všech. Učetelky mě měly rády a všechno bylo ok. Ve druhé třídě to bylo to samé, až na to, že jsem tenkrát dostala špatnou známku z (teď už) přírodopisu. Rodiče začali šílet, že to už jde se mnou z kopce. Tu známku jsem si hned opravila, ale měli stejně pravdu.

Můj otec. Mám ho strašně ráda. Právě koncem druhé třídy od nás odešel. Pro mě to bylo tenkrát strašné a pořád je. Máma mě dala do jiné školy, otec se odstěhoval do Prahy (150km od nás!) a já brečela každý den. Škola pro mě byla už jen záchod, do kterého jsme se musela každý den vykadit. Známky se zhoršovaly a učitelé? Ty mě tam nesnášeli.
Teď už jsem v deváté a nějak tak to zvládám, mám spoustu kamarádu a šprt pro ně rozhodně nejsem, spíše ten magor co klidně hopsne do čehokoliv tekutého. Magor co čichá k lidem. A taky slepoň, protože mé oči jsou trochu slepé a odmítám nosit brýle. A taky kurva. Ale to nebudu tady roztahávat. Časem poznáte..

Končím! Jdu si vyžehlit vlasy.

S pozdravem a chybama,
Misor-ry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama