Sourozenci?!

5. září 2011 v 19:47 | Misor-ry |  Téma týdne
Mám pět sourozenců.
Ano je to tak, jeden je vlastní a zbytek je nevlastní. Dva z nich jsem ani pořádně neviděla.
Stejně je beru jako jednu krev! Jsou to moji sourozenci a hotovo.
Já jsem samozřejmě nejmladší, potom je má 17letá sestra Bára, 20letá Tereza, 24letá Veronika a 26letý bratr Daniel. (+ tedy ještě jeden bratr, o kterém nemám žádné info.)
Jakto?
Moje matka měla s prvním manželem Dana. Po tom co si našla mého otce měla mě. A můj otec měl už mé tři sestry + jednoho bratra.

Ony o mě nevěděli a já v tom žila už od malička. Vždycky jsem je toužila poznat a když mě byla tak 12/13 napsala jsem jim. Sešli jsme se a popovídali jsme si o tom. Bylo to zvláštní, pak už přijeli jen jednou a od té doby nic.
Až teď, když jsme se všichni začali scházet u našeho otce v Praze. Já jsem strašně na tátu žárlivá, takže jsem to nesla velmi těžce. Nejhorší je, že otec mezi náma dělá strašné rozdíly, což je velmi špatné. Jedna si o notebook říká tři roky a ta další, když si o něj řekne dostane ho hned. Další zase potřebuje nové věci tak dostane např. 3 000 a ta další dostane jen litr. Nebo se tady taky stalo to, že jedna dostala na cestu litr a druhá dostala přesně na autobus! No to mě možná táta tenkrát nedal kvůli těm 3litrům.. co jsem utratila ještě ten den. Fuj.

Je zvláštní jak jsem kařdá jiná přitom se v mnoha věcech schodujeme. Všechny máme fetišistické sklony! Například. Máme společných plno věcí.. ale..

Terka
Terka je chytrák od přírody. Je na Karlovce a někdy fakt člověk kouká s votevřenou držkou, jak mluví rozumně. Přitom je to šílenec, pařmen a totální úleťák. Ze sester jí mám asi nejradši. (Já vím, neměla bych dělat rozdíly)

Bára
Zvláštní vychrtlá slečna s nádáním tance a je taky výborná herečka. Je to taky chytrák.
Je an gymplu a prý se učí velmi dobře. Milá tajemná dívka.

Veronika
Moc jí neznám. Nebere mě jako součást našeho rodu.

Daniel
Blázen. Jo tak řídí.
Vlastní oblíbený fastfood v našem městě a zná ho tady snad každý. Je docela v pohodě, ale nějak .. k němu necítím to co k sestrám. I když je jediný vlastní, stejně to není ono. On mě má prý rád. Jednou mě za těch 15 let obejmul a nebylo mi to příjemné. Bylo o zrovna v takovou tu chvíli, kdy já brečela na posteli a on mi chtěl pomoct. Máme totiž podobný osud.
Normální kluk, kterej ti uvaří, vypere snad i vyžehlí. No jo.. Daniel (miláček matky!)

Já už ani nevím co jiného napsat, takže asi se rozloučím.

S pozdravem,
Misor-ry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama