Narodíme se .. a umřeme!

9. listopadu 2011 v 17:50 | Misor-ry |  -MINCER-
Po celý svůj dosavadní život jsem žila stylem ''Co se stane, to se stát mělo''.
Moje hloupost mě dovedla k překážkám, které jsem nechtěla řešit a vyhla jsem se jím. Dělala jsem špatné věci a nikdy jsem nechtěla poznat bolest.
Byl ajsem naivní a opravdu dost hloupá. Nejvíc ze všeho jsem se bála pustit si kluka k srdci. Bála jsem se sklamání. Jako každý.

Začalo to rychle. Kamarádka mi řekla, že jede do vedlejšího města a požádala mě ať jedu sní. Má tam totiž kluka. Jela jsem (což byla ta největší chyba). Na zastávce nás čekali dva kluci, jeden z nich byl kamarádky přítel a druhý jeho bratranec. Byl pěkný, vysoký.. takový přitažliví..
Ještě ten den jsem se s ním vykousla. Asi za dva dny jsme spolu začli chodit. Všechno bylo v pohodě dalo by se říct, že jsme to ani jeden stejně nebrali moc vážně. Po pár týdnech se to ale změnilo. Začal ajsem k němu něco cítit, i když jsem si to nechtěla přiznat, ale bylo to tu.
Po dalším týdnu už jsem to nevydržela a dala své city najevo. Přestala jsem se bránit.
Citová odezva tu byla a vypadalo to na opravdu pěkný vztah, který opravdu pěkný byl, dokud se tu neoběvil.. jeho kamarád.

Začala jsem si s ním psát a párkrát sme byli i venku. A pak jednou.. v jeden pěkný den.. Když jsme byli zaše všichni venku (já, kamarádka, můj přítel a její), přišel, Po pár chvilkách prohlásil, že jde do nedalekého obchodu a jestli nejde někdo s ním. Jako jediná jsme vztala a šla. Když jsme došli k obchodu nevydržela jsem to. Vykousli jsem se. Cítila jsme se pak hrozně.. jak nějaká.. děvka. Ale žiju další hloupou teorií: ''Dokud v tom nejsou city, nic to neznamená''.
A byl to jen výkus.. do postele jsem s ním nevlezla! Tak co..

Jenže co se nestalo, měl přijít víkend, kdy jsme měli jet celá parta do nejmenovaného nočního klubu. Byla jsem tak natěšená! A najednou? Bum. V pátek den před tou nocí jsem onemocněla. Ostatní jeli, až na tu kamarádku s jejím přítelem, protože ta nechtěla jed beze mě. V neděli ráno jsem se dozvěděla, že můj opilí přítel se tam vykousl s mojí kamarádkou2. Naštvaná jsem na něj vybalila, že jsem si aspoň teď kvit. Vztah byl na rozpadnutí. Večer.. večer jsem se ale zase usmířili a řekl, že v pondělí zase přijede a budeme u nás. Jo přijel i s kamarádčiným přítelem, ale já a kamarádka jsem byly na mol opilé. Obě dvě ze žárlivosti. Dodělali jsme se každá půlkou vodky an lačnej žaludek.. se mnou praští všechno a hned, tak se nesmějte.

Vztah šel úplně z kopce.. moje deprese k tomu taky pohli a stala se ze mě fůrie.
Pak jsem na to ale začala úplně kašlat a bylo mi fuk co dělá.
Stanovili sme si pravidla: Kousání povoleno, spaní ne, city už vůbec.

Tak to nějakou dobu šlo, ale už to nebyl vztah..

Teď jsme pořád ''spolu'' ale.. už to nikdy nebude jako na začátku.. a já jsem se utvrdila zase, že už si k srdci chlapa jen tak nepustím.

Ono toho bylo víc.. co se stalo.. ale nějak se mi to tu nechce vypisovat.. možná příště.

S pozdravem,
Misor-ry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama